0412 252 00 32
Çağrı Merkezi
Previous Frame Next Frame
  • Model 1
  • Model 1
  • Model 1
  • Model 1
  • Model 1
  • Model 1
Hizmet Sözleşmesi

Teslimat Şartları

Sarya Çiçekçilik aracılığı ile vermiş olduğunuz çiçek siparişlerinizde, teslimatın aynı gün yapılabilmesi için siparişinizi en geç saat 20:00’a kadar vermeniz gerekmektedir. Saat 20:00’dan sonra verilen siparişler, Diyarbakır dışı illerde ertesi gün teslim kapsamında alınabilmektedir

Vermiş olduğunuz çiçek siparişinin teslimatı esnasında, alıcı olarak belirtmiş olduğuz kişinin teslimat adresinde bulunmaması durumunda,  çiçek teslimatı;  apartmanlarda yan komşu daireye ya da apartman görevlisine, sitelerde site güvenlik görevlisine, hastanelerde resepsiyon görevlisine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, askeri hastane ve kurumlarda nöbetçi subay ya da erlere teslim edilmektedir.

Nikah - Düğün - Açılış törenleri için vermiş olduğunuz çiçek siparişlerinde;  çiçeğin alıcıya teslim edilememesi durumunda, görevliye imza karşılığında teslim edilir.

Özel günlerde (yılbaşı, sevgililer günü,  öğretmenler günü, anneler günü v.b)  çiçek gönderimlerinin yoğunluğu sebebiyle çiçek siparişlerinizin teslimatında saat garantisi verilememektedir. Siparişleriniz belirttiğiniz günde yapılmakta ancak saatte gecikme yaşanabilmektedir.  (Bu günlerle ilgili bilgiyi Özel Günler sayfamızdan alabilirsiniz.)

Siparişleriniz esnasında gönderenin adını saklı tutmak istemeniz durumunda, gönderim yaptığınız ürünün kabul edilmemesinden ve teslim alınmamasından Sarya Çiçekçilik sorumlu değildir. Herhangi  bir nedenle çiçeğin alıcı kişi tarafından kabul edilmemesi durumunda,  çiçeğiniz gönderim yapılan dağıtım kanalımıza geri gelecektir. İki (2) iş günü içerisinde çiçeğinizi dilerseniz dağıtım kanalımızdan kendiniz teslim alabilir ya da aynı il sınırları içerisinde farklı bir adrese gönderimini talep edebilirsiniz. Farklı bir adrese gönderimi tercih etmeniz durumunda gönderim bölgesine bağlı olarak  ek ücret talep edilir.

Verdiğiniz siparişin gönderim yapılacağı adreste herhangi bir şubemizin bulunmaması durumunda, siparişiniz gönderim yapılacağı yere en yakın şube aracılığı ile geçekleştirileceği için ek ücret istenebilir. İstanbul ve tüm illerimizin çiçek sipariş sayfalarında belirtilen fiyatlar sadece merkezlere olan fiyatlarıdır. Gönderim yapılacak ile bağlı bulunan ilçe ve köylere dağıtım yapılırken mesafeye göre yol ücreti alınmaktadır.  Sarya Çiçekçilik,  çiçek gönderimi yapılamayacak olan bölgelere çiçek siparişini göndermeme hakkına sahiptir ve bu durumlarda mutlaka müşterilerini bilgilendirir.

Vermiş olduğunuz çiçek siparişlerinde, size teslim edilecek çiçek cinsi fotoğraftaki ile aynı olacaktır. Ancak kullanılan süsleme malzemesi, vazo, saksı vb stoklarımıza göre değişiklik gösterebilir. Mevsime bağlı olarak bazı çiçeklerin temin edilememesi durumunda, aynı kalitede farklı bir çiçek gönderilecektir.
Sitemiz üzerinde yer alan, özel günler için hazırlanmış çiçek aranjmanlarında kullanılan süsleme malzemlerinde (mum, aksesuarlar v.b)stoklara bağlı değişiklik olabilmektedir. 
Vermiş olduğunuz ürün siparişinin stoklarda olmaması, ürün ya da renk değişikliği ve siparişiniz ile ilgili diğer tüm durumlar için sizinle iletişime geçilmektedir. Siparişiniz ile ilgili tarafınıza geri dönüşler, siparişiniz sırasında belirttiğiniz mail adresi ya da iletişim numarası yoluyla yapılmaktadır.
Siparişiniz ile ilgili ürün ya da renk değişikliği için belirttiğiniz yollardan tarafınıza ulaşılamaması durumunda, siparişinizin teslimatı stokta mevcut olan renk ile sağlanacaktır.
Bazı ürünlere özel yöntemler ile renk değişimi uygulanabilir. (Ör. Mavi gül, mavi orkide)
Ürün açıklamalarında yer alan çiçeğin yaklaşık yüksekliği ve çiçeğin yaklaşık ağırlığı kısımlarında belirtilen bilgilere, vazonun ve içerisindeki suyun toplam ağırlığı da dahildir.

Siparişlerinizin teslim edilmesi esnasında bizim dışımızda oluşacak durumlardan kaynaklı (hava muhalefeti, trafik, yol çalışmaları,